• nasze sklepy

    Posiadamy na terenie całej Polski kilkanaście stoisk. Liczba stoisk stale wzrasta, docieramy do kolejnej liczby miast, po to, by być bliżej klientów.

    czytaj dalej

Nasze sklepy

  • IMG_0029

    Galeria Bałtycka

    al. Grunwaldzka 141
    80-264 Gdańsk
    609 000 985
    gdansk@fonmix.pl
    PN – SB 09-21 ND 10-20
    zobacz szczegóły

  • Kraków Bonarka

    Bonarka City Center Kraków

    ul. Kamieńskiego 11
    30-644 Kraków
    Tel: 506000987
    bonarka@fonmix.pl
    PN – ND 10-21
    zobacz szczegóły

  • leclerc1

    C.H. E.Leclerc

    ul. Rejtana 69
    35-959 Rzeszów
    506 000 976
    e.leclerc@fonmix.pl
    PN – SB 09-20 ND 10-18
    zobacz szczegóły

  • IMG_0528

    Galeria Sfera II

    ul. Mostowa 5
    43-300 Bielsko Biała
    609000980
    bielsko@fonmix.pl
    PN-SB 9-21 ND 10-20
    zobacz szczegóły

  • golabkowice

    Centrum Handlowe Gołąbkowice Nowy Sącz

    ul. Prażmowskiego 11
    33-300 Nowy Sącz
    506000286
    szwedzka@fonmix.pl
    PN – SB 09-21 ND 10-20
    zobacz szczegóły

  • bydgoszcz

    Focus Mall Bydgoszcz

    ul. Jagiellońska 39-47
    85-097 Bydgoszcz
    506000281
    bydgoszcz@fonmix.pl
    PN – ND 09-21
    zobacz szczegóły

  • Piotrków Trybunalski WYSPA

    Focus Mall Piotrków Trybunalski

    ul. Słowackiego 123
    97-300 Piotrków Trybunalski
    506000928
    piotrkow@fonmix.pl
    PN – SB 09-21 ND 10-21
    zobacz szczegóły

  • 12188682_1112764792067855_1434453113_n

    Focus Mall Zielona Góra

    ul. Wrocławska 17
    65-427 Zielona Góra
    506000890
    zgora@fonmix.pl
    PN – ND 09-21
    zobacz szczegóły

  • 20170524_173657

    Focus Mall Piotrków Trybunalski

    ul. Słowackiego 123
    97-300 Piotrków Trybunalski
    609 000 690
    piotrkow2@fonmix.pl
    PN – SB 09-21 ND 10-21

    zobacz szczegóły

  • Szczecin

    Galeria Galaxy Szczecin

    Aleja Wyzwolenia 18-20
    70-554 Szczecin
    609 000 691
    szczecin@fonmix.pl
    PN – Sb 09-21

    Nd – 10-20

     

    zobacz szczegóły

  • nowy targ

    Galeria Dekada

    ul. Kilińskiego 20
    34-400 Nowy Targ
    506 000 467
    fonxnowytarg@gmail.com
    PN – SB 09-20 ND 10-19
    zobacz szczegóły

  • kielce4

    Galeria Echo

    ul. Świętokrzyska 20
    25-406 Kielce
    609 000 256
    kielce@fonmix.pl
    PN – SB 09-21 ND 10-20
    zobacz szczegóły

  • Gniezno nowy punkt

    Galeria Gniezno

    ul. Pałucka 2
    62-200 Gniezno
    506 000 479
    gniezno@fonmix.pl
    PN – SB 10-21 ND 10-20
    zobacz szczegóły

  • Gniezno LOKAL 1

    Galeria Gniezno

    ul. Pałucka 2
    62-200 Gniezno
    609 006 777
    gniezno2@fonmix.pl
    PN – SB 10-21 ND 10-20
    zobacz szczegóły

  • slupsk

    Galeria Jantar

    ul. Szczecińska 58
    Słupsk 76-200
    506 000 283
    slupsk@fonmix.pl
    PN – SB 09-21 ND 09-20
    zobacz szczegóły

  • jasło

    Galeria Jasło

    ul.Jana Pawła II 37
    38-200 Jasło
    506 000 287
    jaslo@fonmix.pl
    PN – SB 10-20 ND 10-18
    zobacz szczegóły

  • częstochowa

    Galeria Jurajska Częstochowa

    Al. Wojska Polskiego 207
    42-202 Częstochowa
    506000944
    jurajska@fonmix.pl
    PN – SB 10-22 ND 10-20
    zobacz szczegóły

  • 20160428_110010

    Galeria Kazimierz Kraków

    ul. Podgórska 34
    31-536 Kraków
    506000399
    kazimierz@fonmix.pl
    PN – SB 10-21 ND 10-20
    zobacz szczegóły

  • 20160203_093951

    GALERIA KRAKOWSKA

    ul. Pawia 5
    31-154 Kraków
    506 000 472
    krakowska@fonmix.pl
    PN – SB 09-22 ND 10-21
    zobacz szczegóły

  • IMAG1983

    Galeria Magnolia Park

    Legnicka 58
    54-204 Wrocław
    506 000 475
    wroclaw@fonmix.pl
    PN – ND 09-21
    zobacz szczegóły

  • Mazovia

    Galeria Mazovia

    09-410 Płock
    506000981
    plock@fonmix.pl
    PN – SB 09-21 ND 10-20
    zobacz szczegóły

  • Myślenice

    Galeria Myślenicka

    ul. Słoneczna 2D
    32-400 Myślenice
    506 000 978
    myslenice@fonmix.pl
    PN – SB 09-21 ND 10-19
    zobacz szczegóły

  • 20170914_122549

    Galeria Północna Warszawa

    ul.Swiatowida 17
    03-144 Warszawa
    609 000 695
    warszawa@fonmix.pl
    PN – SB 10-22 ND 10-21
    zobacz szczegóły

  • Bochnia

    Galeria Rondo Bochnia

    ul. Partyzantów 2A
    32-700 Bochnia
    506000473
    bochnia@fonmix.pl
    PN – SB 10-21 ND 10-19
    zobacz szczegóły

  • SERENADA

    Galeria Serenada

    ul. Bora Komorowskiego 41
    31-876 Kraków
    609 006 026
    serenada@fonmix.pl
    PN – ND 10-21
    zobacz szczegóły

  • trzy korony

    Galeria Trzy Korony

    ul. Lwowska 80
    33-300 Nowy Sącz
    506 000 365
    fonxnowysacz@gmail.com
    PN – SB 10-21 ND 10-20
    zobacz szczegóły

  • 3 Korony poziom 1

    Galeria Trzy Korony

    Poziom +1
    ul. Lwowska 80
    33-300 Nowy Sącz
    509 000 758
    fonxnowysacz1@gmail.com
    PN – SB 10-21 ND 10-20
    zobacz szczegóły

  • 20171031_132543

    Galeria Wrocłavia

    ul. Sucha 1
    50-086 Wrocław
    609 005 631
    wroclaw2@fonmix.pl
    PN – SB 09-21 ND 09-21
    zobacz szczegóły

  • 20151014_132356

    Kaufland Gorlice

    ul. Rydarowskiej 1
    38-300 Gorlice
    609 000 251
    gorlice@fonmix.pl
    PN – SB 09-21 ND 09-20
    zobacz szczegóły

  • starowislna

    Kraków, Starowiślna 64

    ul. Starowiślna 64
    31-038 Kraków
    506000883
    starowislna@fonmix.pl
    PN – PT 10-18 SB 10-14
    zobacz szczegóły

  • krosno

    C.H. Full Market Krosno

    ul. Kolejowa 27,
    38-400 Krosno
    506000164
    krosno@fonmix.pl
    PN – PT 09-20 SB 09-18 ND 11-17
    zobacz szczegóły

  • 20170504_214621

    Galeria Avenida Poznań

    ul. Stanisława Matyi 2
    61-586 Poznań
    506 000 476
    fonxpoznan@gmail.com
    PN – SB 09-21 ND 09-20
    zobacz szczegóły

  • silesia

    Silesia City Center Katowice

    ul. Chorzowska 109a
    40-101 Katowice
    506000993
    silesia@fonmix.pl
    PN – CZW 10-21 PT 10-22 SB – ND 10-21
    zobacz szczegóły